Katalognr.: 93
Auksjon: 11.12.2010
GUDE, HANS FREDRIK (1825-1903): Skisse fra Gudvangen 6te Juli 43, tegning/akvarell, 27x40 cm. Usign. Stedsbestemt og datert nth.
Prisantydning: ( 3000 - 4000)
Solgt for: 2000