Katalognr.: 123
Auksjon: 11.12.2010
SEGELCKE, SEVERIN V.H. (1867-1940): Gårdstun 04, opl, 42x64 cm. Sign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 4000 - 6000)
Solgt for: 5000