Katalognr.: 105
Auksjon: 11.12.2010
KRISTIANSEN, ODDMUND (1920-1997): Komposisjon -64, olje på papir, 28x40 cm. Sign. og datert ntv.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 800