Katalognr.: 129
Auksjon: 11.12.2010
SMITH-HALD, FRITHJOF (1909-1989): Maske i blått, Brüssel -76, opp, 45x47 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 600 - 800)