Katalognr.: 96
Auksjon: 17.03.2012
FLATIN, KNUT (f. 1945): Komposisjon -77, serigrafi 13/225, 48x34 cm. Fullsign. og datert nth. Mangler glass.
Prisantydning: ( 600 - 800)
Solgt for: 1100