Katalognr.: 83
Auksjon: 16.06.2012
BAKER, JAN (f. 1939): Båt 2009, lito. 94/200, 16x21 cm. Fullsign. og datert nth. Uinnrammet.
Prisantydning: ( 300 - 400)
Solgt for: 325