Katalognr.: 106
Auksjon: 16.06.2012
GEIJERSTAM, GUSTAV (GÖSTA) AF (1888-1954): Senhøst 1943, opp, 72x58 cm. Sign. og datert ntv. Tittel på baksiden.
Prisantydning: ( 1000 - 1500)
Solgt for: 1800