Katalognr.: 96
Auksjon: 16.06.2012
FOLKESTAD, BERNHARD (1879-1933): Sommerdag, opl, 100x121 cm. Sign. og utydelig datert nth.
Prisantydning: ( 15000 - 20000)
Solgt for: 8000