Katalognr.: 129
Auksjon: 16.06.2012
MEID, HANS (1883-1957, tysk): Ryttere i alleen 1918, radering prøvetrykk, 24.5x20 cm. Sign. og datert nth. og i platen ntv. Tittel ntv.
Prisantydning: ( 1500 - )
Solgt for: 800