Katalognr.: 150
Auksjon: 16.06.2012
SVALASTOGA, SVALLAUG (1920-1978): Fugler 1970, tresnitt 16/80, 47x36 cm. Fullsign. og datert nth.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 950