Katalognr.: 134
Auksjon: 16.06.2012
RASMUSSEN, GEORG ANTON (1842-1914): Vestlandsfjord med skip -98, akvarell, 49x70 cm. Sign. og datert nth. Småskader øverst i høyre hjørne.
Prisantydning: ( 5000 - 6000)