Katalognr.: 129
Auksjon: 08.12.2012
RITTUN, THORSTEIN: Fiskere 1953, opp, 32x40 cm. Sign. Th.R og datert ntv.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 500