Katalognr.: 120
Auksjon: 08.12.2012
NODDELAND, KARI GISHOLT: Vårtreff -87, etsning 45/80, 24x39 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 300 - 500)
Solgt for: 150