Katalognr.: 116
Auksjon: 08.12.2012
NERLI, ROLF (f. 1951): Nattseilas -95, lito. 11/130, 50x36 cm. Sign. og datert nth. Tittel og dedikasjon nede midt på.
Prisantydning: ( 400 - 600)
Solgt for: 1300