Katalognr.: 135
Auksjon: 08.12.2012
SELMER, CURT (1913-1978): Skjærgårdsmotiv -50, opp, 92x105 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 1000