Katalognr.: 91
Auksjon: 08.12.2012
GRØSTAD, TERJE: Landskap med gårder 1967, tresnitt 6/35, 29x74 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 800 - 1200)
Solgt for: 700