Katalognr.: 425
Auksjon: 08.12.2012
Skutemaleri av dampskipet "Akershus", Gulbrandsen 1924, opp, 19x35 cm. Sign. og datert nth.
Prisantydning: ( 3000 - 3500)
Solgt for: 2000