Eek auksjon - Logo
Katalognr.: 77
Auksjon: 16.03.2013

LEFRIANI, G.: Interiør med mennesker, opl, 69x39 cm. Sign. og stedsbestemt (ant. Roma) nth. Noe rest.

Prisantydning: ( 2000 - 3000)

Solgt for: 3700