Katalognr.: 84
Auksjon: 16.03.2013
ROKA, CHARLES (1912-1999): Fra en kneipe 1936, opl, 160x180 cm. Sign. og datert ntv. To små skader, uinnrammet.
Prisantydning: ( 6000 - 8000)
Solgt for: 3500